Новини проекту
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Результати розіграшу подарунків до дня Святого Миколая
З Днем святого Миколая!
Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 2 людини

Новини

В переддень Нового року кожен з нас очікує дива, несподіванки . І сьогодні в нашу школу з новорічними вітаннями і щедрим подарунком завітав депутат Верховної Ради України Тіміш Григорій Іванович. Він вручив комплект компютерів для кабінету інформатики. Діти були в захваті від бажаного подарунка. Слова подяки від учнів закладу висловила Юлія Петей.

29 грудня 2018 о 11:29 | Маноляк Ф. Л. | немає коментарів

Сьогодні суспільство як ніколи потребує проявів милосердя, толерантності, взаємопідтримки і допомоги. Ці риси ми стараємося формувати у своїх учнів. Наша робота дає хороші результати: активна участь в акціях милосердя, підтримка дітей з особливими потребами, робота волонтерського загону відмічена відділом освіти Новоселицької райдержадміністрації. Дякуємо усім за небайдужість і закликаємо прийняти активну участь 4 грудня 2018 року у приготуванні смаколиків для бійців на передовій.

30 листопада 2018 о 10:26 | Маноляк Ф. Л. | немає коментарів

22 лютого 2018 року в м.Чернівці в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбулося урочисте закриття ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», який цьогоріч, проходив у номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура», «Учитель предметів духовно-морального спрямування».
В освітянському святі взяли участь представники Новоселицького району у складі: Поп Каріни Юріївни, І заступника голови райдержадміністрації, Антончука Володимира Анатолійовича, заступника голови Мамалигівської ОТГ, Руснак Аделіни Іванівни, начальника відділу освіти, Єремейко Лілії Іванівни, голови профспілки працівників освіти, Власова Сергія Анатолійовича, завідувача районним методичним кабінетом, голів журі І туру конкурсу (головних спеціалістів відділу освіти), методистів РМК та делегацій закладів освіти.
Цього року в конкурсі брали участь учителі-професіонали: творчі, відкриті до нових знань, готові долучитися до реформування освіти, стати провідниками змін Нової української школи.
Протягом п’яти днів проходили конкурсні випробування з психолого-педагогічного тестування, фахового тестування, методичного практикуму, практичної роботи, проведення уроку та навчального проекту, на яких конкурсанти продемонстрували глибокі знання за фахом, методичну майстерність, ерудицію, творчий підхід у використанні сучасних педагогічних інновацій та вміння аналізувати шляхи досягнення вагомих результатів у освітньому процесі.
Основні фахові змагання вчителів відбувались публічно, про що йдеться в умовах конкурсу, та мали за мету перевірку вміння учасників конкурсу виконувати практичні завдання у межах навчального предмета, знання педагогів з фаху, методики викладання предмета, психології та педагогіки, а також оцінку методичної майстерності конкурсантів, їх умінь реалізовувати сучасні підходи та обирати оптимальні способи, методи, засоби і технології навчання для організації освітнього процесу на уроці.
Конкурсанти мали можливість реалізувати своєї очікування, знайти однодумців, поглиблювати знання і досвід, отримати задоволення від особистого професійного зростання, відчути себе Вчителем, якого шанують.
За результатами участі дипломом учасника конкурсу нагороджена Чеботар Лідія Октав’янівна, вчитель фізики Мамалигівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та дипломом лауреатом Костіна-Кніжницька Анастасія Вікторівна, вчитель української мови та літератури Ванчиківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Почесне третє місце здобули: Буздуган Тамара Вікторівна, вчитель предметів духовно-морального спрямування Динівецького НВК, Сурняк Іван Михайлович, вчитель фізичної культури Чорнівського НВК.
Конкурсні дні бути професійним святом для їх учасників, святом спілкування, атмосферою творчого піднесення. Адже бути учителем – це бути справжнім реформатором майбутнього життя України.
Спасибі Вам, шановні, вчителі, за Ваші здобутки, успіхи, за любов до дітей.

27 лютого 2018 о 11:01 | Маноляк Ф. Л. | немає коментарів

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.