Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Як Вам новий сайт?
Всього 2 людини

Новини

22 лютого 2018 року в м.Чернівці в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбулося урочисте закриття ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», який цьогоріч, проходив у номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура», «Учитель предметів духовно-морального спрямування».
В освітянському святі взяли участь представники Новоселицького району у складі: Поп Каріни Юріївни, І заступника голови райдержадміністрації, Антончука Володимира Анатолійовича, заступника голови Мамалигівської ОТГ, Руснак Аделіни Іванівни, начальника відділу освіти, Єремейко Лілії Іванівни, голови профспілки працівників освіти, Власова Сергія Анатолійовича, завідувача районним методичним кабінетом, голів журі І туру конкурсу (головних спеціалістів відділу освіти), методистів РМК та делегацій закладів освіти.
Цього року в конкурсі брали участь учителі-професіонали: творчі, відкриті до нових знань, готові долучитися до реформування освіти, стати провідниками змін Нової української школи.
Протягом п’яти днів проходили конкурсні випробування з психолого-педагогічного тестування, фахового тестування, методичного практикуму, практичної роботи, проведення уроку та навчального проекту, на яких конкурсанти продемонстрували глибокі знання за фахом, методичну майстерність, ерудицію, творчий підхід у використанні сучасних педагогічних інновацій та вміння аналізувати шляхи досягнення вагомих результатів у освітньому процесі.
Основні фахові змагання вчителів відбувались публічно, про що йдеться в умовах конкурсу, та мали за мету перевірку вміння учасників конкурсу виконувати практичні завдання у межах навчального предмета, знання педагогів з фаху, методики викладання предмета, психології та педагогіки, а також оцінку методичної майстерності конкурсантів, їх умінь реалізовувати сучасні підходи та обирати оптимальні способи, методи, засоби і технології навчання для організації освітнього процесу на уроці.
Конкурсанти мали можливість реалізувати своєї очікування, знайти однодумців, поглиблювати знання і досвід, отримати задоволення від особистого професійного зростання, відчути себе Вчителем, якого шанують.
За результатами участі дипломом учасника конкурсу нагороджена Чеботар Лідія Октав’янівна, вчитель фізики Мамалигівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та дипломом лауреатом Костіна-Кніжницька Анастасія Вікторівна, вчитель української мови та літератури Ванчиківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Почесне третє місце здобули: Буздуган Тамара Вікторівна, вчитель предметів духовно-морального спрямування Динівецького НВК, Сурняк Іван Михайлович, вчитель фізичної культури Чорнівського НВК.
Конкурсні дні бути професійним святом для їх учасників, святом спілкування, атмосферою творчого піднесення. Адже бути учителем – це бути справжнім реформатором майбутнього життя України.
Спасибі Вам, шановні, вчителі, за Ваші здобутки, успіхи, за любов до дітей.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.